Sajhedari Daily
Latest News from Nepal

बसतपुरमा निर्माण हुने खानेपानी आयोजनाको डिप बोरिङ्ग शिलान्यास

Top Aside Banner

कलैया उपमहानगरपालिका वाड नम्बर २० बसतपुरमा खानेपानी आयोजनाको डिप बोरिङ्ग निर्माण कार्य सुरुवात भएको छ ।
यूनिसेफको आर्थिक सहयोग र जन जागरण युवाक्लब (जेजेवाईसी) बाराको आयोजनामा संचालित सुरक्षित खानेपानी योजना कार्यक्रम अन्तर्गत उक्त वडामा करिब ४० हजार लिटर क्षमताको ओभर हेड टंकी निर्माण हुने भएको छ ।

डिप बोरिङ्गको कलैया उपमहानगरपालिकाका नगर प्रमुख राजेश राय यादवले शुक्रवार एक कार्यक्रमवीच गरेका छन । उक्त अवसरमा बोल्दै नगरप्रमुख यादवले टोलबासीलाई सुरक्षित खानेपानी उपलब्ध गराउन आफु सधै तयार रहेको र आवश्यक परे थप सहयोग उपलब्ध गराउने प्रतिबधता व्यक्त गरेका छन ।

सो अवसरमा वडा नम्बर २० का वडा अध्यक्ष इमानुदिन अंसारी, नेरामाबि वसतपुरका प्राधानाध्यापक लगायत अन्य समाजसेवी र बुदिजिवीहरुको उपस्थिति जेजेवाईसीका कार्यक्रम टिम लिडर सुरेन्द्र चौरसियाले जानकारी गराएका छन ।
उक्त खानेपानी आयोजनाको युनिसेफ, कलैया उपमहानगरपालिका र समुदाय श्रमदान गरि कु लागत रु ७८ लाख ५६ हजार दुई सय ५५ रहेको जन जागरण युवा क्लबका अध्यक्ष भैयाराम यादबले बताएका छन । जसमा समुदायको लागत सहभागिता पाइप लाइन खन्ने, ओछयाउने तथा भर्ने रहेको अध्यक्ष यादवले बताए ।