वेबसाईट बनाउँन सोच्दै हुनुहुन्छ ? कल गर्नुहोस : +977-9861436955

युवा उद्यमी फोरम (एनवाईईएफ ) को विरगञ्ज र जनकपूरमा कार्यक्रम

काठमाडौं/  नेपाली युवा उद्यमी फोरम (एनवाईईएफ) अन्तर्गत कार्यक्रम  गत फागुन ७ मा युवा व्यवसायीहरुलाई सकारात्मक सोच र दृष्टिकोण सशक्त बनाउँदै विकास र प्रवर्द्धन गर्नुपर्ने उद्देश्य सहित सकियो ।
फोरमको  वीरगन्ज च्याप्टर जनकपुर च्याप्टरमा नयाँ कार्यसमिति चयन भएको थियो ।

पुनर्स्थापित नेपाली युवा उद्यमी फोरम (एनवाईईएफ) वीरगञ्ज अध्यायको स्थापना र स्थापना कार्यक्रम वीरगन्जको विश्व होटलमा भएको हो ।  त्यस्तै, जनकपुर अध्यायको उद्घाटन कार्यक्रम शुक्रवार जनकपुरधाम होटल सीतासरणमा भएको थियो ।

युवा उद्यमी अनुप कुमार अग्रवालको अध्यक्षतामा वीरगञ्ज अध्याय कार्यसमितिका सदस्यहरुलाई एनवाईईएफको राष्ट्रिय शासकीय परिषद्का पदाधिकारीहरूले समितिको बैठकमा सामेल गरे ।

त्यसैगरि, जनकपुर अध्यायबाट डा. सोनी महतोको अध्यक्षतामा सात सदस्यीय समिति गठन भएको  छ ।

वीरगञ्ज अध्यायबाट राकेश शाह पहिलो उपाध्यक्ष हुन् भने संदीप अग्रवाल उनको अध्यक्षतामा गठन भएको नयाँ कार्यसमितिको तेस्रो उपाध्यक्ष हुन्।

नयाँ कार्यसमितिका संस्थापक अध्यक्षमा अरविन्द्र बहादुर अमात्य रहेका छन् भने सदस्यहरुमा विश्व प्रताप शाह, काजल सिंह, अक्षत शाह, विकास ठाकुर, मनीषा सुनुवार श्रेष्ठ, संकल्प शाक्य र पंकज अग्रवाल रहेका छन्।

यसैबीच जनकपुर अध्यायबाट कमिटीको अध्यक्षमा डा. सोनी महतो, उपाध्यक्षमा आशिष महतो, उपाध्यक्ष रुपा महतो, सदस्यहरु मोहन शाह, अपूर्भा गुप्ता, पंकज प्रसुन र माया शाह रहेका छन् ।

उक्त कार्यक्रममा, उद्योग वाणिज्य महासंघका कार्यकारी सदस्य सुबोधकुमार गुप्ता, गोपाल केडिया, नेपाल उद्योग वाणिज्य संघको नवनिर्वाचित अध्यक्ष गणेश लाथ, कार्यकारी समितिका सदस्य अशोक कुमार टेमानी र प्रदीप केडिया लगायतलार्इ कार्यक्रममा सम्मान गरियो।

केडिया पहिले पनि नेपाल च्याम्बर्स अफ कमर्स एण्ड ईण्डष्ट्रिजका कार्यकारी सदस्यका रुपमा थिए । उनले सक्रिय युवाहरूको समूहले आधुनिक र परिष्कृत तरिकाले उद्यमशीलतालाई आत्मसात गर्ने विश्वास व्यक्त गरे । उनले रचनात्मक र नयाँ पुस्ताका युवाहरुलाई उद्यमशीलता र व्यवसायतर्फ आकर्षित गर्न महत्वपूर्ण भूमिका खेल्न पनि आग्रह गरे।

कार्यक्रममा एनजीसीका प्रथम उपाध्यक्ष उदीप श्रेष्ठ, एनजीसी अध्याय उपाध्यक्ष सुमोद मान सैजु, रुपन्देही अध्याय कार्य समितिका सदस्य प्रतिक कसजु, वीरगन्ज चेम्बर अफ कमर्स एन्ड इंडस्ट्रीका पूर्व अध्यक्ष अशोक कुमार टेमानी , प्रदीप केडिया, महासचिव माधव राजपाल, कोषाध्यक्ष रवीन्द्र बरणवाल, एनवाईईएफका पूर्व पदाधिकारी, उद्योगपतिहरू, व्यवसायीहरू, शिक्षाविद्हरू र संगठनका वित्त प्रतिनिधिहरू, पत्रकार, बुद्धिजीवी र अन्य व्यक्तिहरुको उपस्थिति रहेको थियो। www.arthadabali.com

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित समाचार
error: Content is protected !!