वेबसाईट बनाउँन सोच्दै हुनुहुन्छ ? कल गर्नुहोस : +977-9861436955

शेष मोहराबलाई सुवर्ण गाँउपालिकाद्धारा एमबिबिएस अध्यनका लागि १ लाख ३७ हजार प्रदान

रुबी साह
बाराको सुवर्ण गाँउपालिका वडा नम्ब ८ निवासी शेष हफिजका छोरा शेष मोहराबलाई गाँउपालिकाले एक कार्यक्रमका बिच अध्यनका लागि सहयोग गरेका छ ।

एमबिबिएस अध्यनका लागि फुल स्कौ ल सिपमा नाम निकालेको हुदा निज मोहराबलाई थप एक बर्ष अध्यन गर्नका लागि सहयोग हुने उदेश्यका साथ गाँउपालिकाका अध्यक्ष महेन्द्र प्रसाद यादव र प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत नबिन श्रीबास्तवले संंयुतm रुपमा १ लाख ३७ हजार रुपैया प्रदान गरेका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत श्रीबास्तवले जानकारी दिए ।

कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान जुम्लामा अध्यनका लागि उनी नाम निकालन सफल भएका हुन । पालिकाबाट सहयोग प्राप्त भएपछि मोहराबका बुबा हफिजले खुसी ब्यतm गर्दै छोराका पठाईमा सहयोग गर्ने सुवर्ण गाँउपालिकाका अध्यक्षलाई धन्यवाद दिदै शिक्षा प्रेमीका रुपमा रहेको जानकारी दिए । उनी जनता माबिबाट कबहीबाट एसएलसी पास गरि एमबिबिएस अध्यनका लागि तयारी गर्दै नाम निकालन सफल भएका हुन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया
error: Content is protected !!