Sajhedari Daily
Latest News from Nepal

बाराका थप ९५ मा कोरोना संक्रमण, कलैया उपमहानगरपालिकामा मात्र ७४ जना

Top Aside Banner

बारामा थप ९५ जनामा कोरोना भाईरस (कोभिड–१९) को संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै जिल्लामा संक्रमितको संख्या ६ सय ८० पुगेको स्वास्थ्य कार्यालय बाराका प्रमुख रामनरेश प्रसाद यादवले जानकारी दिनुभयो ।

संक्रमण पुष्टि हुनेमा नेपाल आयल निगमको अमलेखगंज स्थित क्षेत्रीय डिपोमा कार्यरत ९ कर्मचारी र सोही स्थानका अन्य ७ जना स्थानिय छ्न् । उनीहरुमा ४० वर्षिय एक महिला, उमेर नखुलेका ६ जना र २८–५८ वर्षका ८ जना पुरुष छ्न् । यस्तै, बाराका नै २६ वर्षिय पुरुष, इटियाहीका २६ वर्षिय पुरुष, नौतनका ३०, ६५ वर्षिय महिला, कलैया–१ का ६० वर्षिय पुरुष, र बहुअरी–४ का २५ वर्षिय पुरुष छ्न् ।

वीरगंजस्थित नारायणी अस्पतालको प्रयोगशालामा गरिएको परिक्षणमा उनीहरुम संक्रमण देखिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय, बाराका प्रवक्ता गौतम मिश्रले जानकारी दिनुभयो । यसैगरी, काठमाण्डौं स्थित प्रयोगशालामा गरिएको परिक्षणमा कलैया उपमहानगरपालिकाका मात्रै ७३ जनाको कोरोना रिपोर्ट पोजेटिभ देखिएको प्रवक्ता मिश्रले बताउनुभयो ।

उपमहानगरपालिकाका संक्रमण पुष्टि हुनेमा २५ जना महिला र ४८ जना पुरुष छ्न् । संक्रमितहरु ६ बर्ष देखि ६९ वर्ष उमेर समुहका छ्न् । यस्तै, जिल्लामा संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या २ सय ५२ पुगेको छ भने १० जनाले संक्रमणबाट ज्यान गुमाईसकेका प्रहरीले जनाएको छ ।