Sajhedari Daily
Latest News from Nepal

अनलाइनमार्फत ठगी गर्ने एक भारतीयसहित दुई जना पक्राउ

अनलाइन ठगी गर्ने एक भारतीयसहित दुई जना पक्राउ परेका छन ।पक्राउ पर्नेमा भारत विहार जिल्ला पूर्वी चम्मपारण थाना रक्सौल २ बस्ने ४३ बर्षका राकेश कुमार र पर्सा बीरगंज महानगरपालिका २० बस्ने ३२ बर्षका रामपुकार प्रसाद यादव रहेका छन् ।

महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखा टेंकू, काठमाण्डौमा परेको उजुरी बमोजिम जिल्ला प्रहरी कार्यालय अनुसन्धान गर्दा ठगी कार्यमा सलंग्न रहेका दुबै जनालाइ पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

दुबै जनाले विभिन्न समयमा इमो तथा व्हाटसप एप मार्फत चिट्ठा परेको भन्दै ठगी गरेका थिए । उनीहरुले सर्बसाधारणलाई चिट्ठा परेको भनी प्रलोभन देखाई १ लाख ८४ हजार रकम ठगी गरेको पर्साका प्रहरी प्रबक्ता एवं प्रहरी नायब उपरीक्षक ओमप्रकाश खनालले जानकारी दिएका छन ।

पक्राउ परेका राकेश र यादवलाई आवश्यक कारवाहीको लागि महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखा टेकू काठमाण्डौमा पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साले जनाएको छ ।

Comments are closed.