Sajhedari Daily
Latest News from Nepal

कलैया–४ मा चौथोपटक राहत वितरण

Top Aside Banner

भोकले पीडित बनेका कलैया उपमहानगरपालिकाको वडा कार्यालय –४ ले अति विपन्न, गरिब तथा श्रमिक वडावासीलाई आइतवार खाद्यन्न सामाग्री वितरण गरेको छ । वडा कार्यालयले वितरण गरेको यो राहत चौथो पटक हो । यो भन्दा अघि कार्यालयले आफ्नै वडाको बजेटबाट तीन पटक राहत बा“डेको थियो ।

यो चौथो पटकको राहत प्रदेश सरकार, वडा कार्यालयसहित लघु वित्तीय बैकिङ संस्था डिप्रोक्स बैंक कलैयाको संयुक्त सहयोगमा ३ सय विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गरिएको वडाध्यक्ष मिश्री जट्टाशंकर सहनीले बताउनुभयो । लकडाउनको कारण जीवनयापन गर्नेहरुलाई कठिन भइरहेको अवस्थालाई बुझेर राहत वितरण गरिएको उहा“ले बताउनु भयो ।

प्रदेश सरकारबाट प्राप्त ६३ पोका, डिप्रोस बैंक कलैयाबाट प्राप्त २० बोरा चामल र बा“की वडा कार्यालयको बजेटबाट गरी ३ सय भन्दा बढी परिवारलाई राहत वितरण गरिएको उहा“ले बताउनु भयो ।

राहत पाएर विपन्न वर्ग खुसी भएका छन् । राहतमा चामल, दाल, आलु, नुनलगायत खाद्यन्न सामाग्री वितरण गरिएको हो । भोकको समस्या देखेर वडाले राहत वितरण गरेकोमा वडावासीले वडाध्यक्षलाई सराहना गरेका छन् ।