Sajhedari Daily
Latest News from Nepal

३९ लाख ठगीकोे आरोपमा तिवारी पक्राउ

Top Aside Banner

जग्गा खरिद बिक्रीमा ठगी गरेको मुद्धामा फरार रहेका एक अभियुतmलाई तीन महिना पछि बारा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा कलैया उपमहानगरपालिका वडा नम्बर २६ निवासी बर्ष ३५ का अशोक तिबारी रहेको प्रहरी प्रवतmा गौतम मिश्रले जानकारी दिए । उनलाई असार २८ गते पक्राउ गरेको थियो ।

कलैया उपमहानगरपालिका वडा नम्बर २६ निवासी शशिकान्त यादवले जिल्ला प्रहरी कार्यालय बारामा तिवारी र अर्का कलैया उपमहानगरपालिका २७ बस्ने घनश्याम पाण्डेयमा ठगी मुद्धा दर्ता भई जिल्ला अदालतबाट पक्राउ पुर्जी जारी भर्ई फरार रहेका थियो ।

फरार रहेका ति दुई जनालाई पक्राउ गर्न जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराको नाममा आदेश गरेको अधारमा प्रहरीले ति दुईलाई बिगत ३ महिना देखि खोजी कार्य गरिरहेको थियो प्रवतmा मिश्रले भने । तिवारी पक्राउ परेपनि पाण्डेय भने फरार रहेको प्रहरी प्रवतmा मिश्रले बताए ।

पक्राउ परेका तिवारीलाई जिल्ला अदालतबाट ३ दिनको म्याद लिई थप अनुसंन्धान भईरहेको बारा प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक कृष्ण पंगेनीले जानकारी दिए । राजनितिक संरक्षणका कारणले तिवारी जिल्लाको सदरमुकाम लगायत अन्य ठाँउमा घुमफिर गरिरहेको थियो तर पनि पक्राउ परेका थिए ।

पाप धुरीबाट कराउन्छ भने कुरा ढिलै भएपनि साबित भएको र राजनितिक संरक्षणले कानुन तथा प्रहरी प्रशासनलाई गुमराह केहि क्षणिक समयको लागि रोक्ने भएपनि लामो समय सम्म नटिक्ने तिबारीको पक्राउले साबित गरिदिएको पिडित यादवले बताए ।

सत्यको जीत हुन्छ भने बिश्वास फेरिपनि एक पल्ट जलन्त उदाहरण बनेको छ । कानुनको अगाडी जोकोहीलाई एक दिन घुटा टेक्नु नै पर्दछ उम्केर धेरै दिन भाग्न सकिदैन यादवको भनाई रहेको छ ।