Sajhedari Daily
Latest News from Nepal

नव जनजागृतीको १३ औँ बार्षिक साधारण सभा तथा अधिवेशन सम्पन्न

नव जनजागृती युुवा क्लब सिमराको १३ औँ बार्षिक साधारण सभा तथा अधिवेशन विहिवार सम्पन्न भएको छ ।
सिमरामा सम्पन्न १३औँ बार्षिक साधारण सभा तथा अधिवेशनले क्बलको नयाँ नेतृत्व समेत चयन गरेको छ । क्लबमा रामचन्द्र लामाको अध्यक्षतामा १४ सदस्सीय नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ ।

नवगठित कार्यसमितिको उपाध्यक्षमा दुुर्गा बहादुुर थापा, महासचिवमा शम्भुु सिंह ठकुुरी, सचिवमा श्यामकृष्ण सुुबेदी र कोषाध्यक्षमा सालिकराम अधिकारी रहेका छन । यसैगरी समितिको सदस्यहरुमा समिर आले, बिक्रम श्रेष्ठ, बिनोद देवकोटा, निराजन थापा, शोभा कार्की,गोबिन्द गहतराज, निरोज पुुडासैनी, सोमलाल बम्जन र सोनुु क्षेत्री सर्बसम्मत मनोनित भएका हुुन् ।

मोहन शर्मा लामिछानेको संयोजकत्वमा गठित तीन सदस्सीय निर्वाचन मण्डलमा राज कुुमार लामा र किशोर त्रिपाठी सदस्य थिए । नव गठित कार्यसमितीले थप तीन सदस्य कार्यसमितिमा मनोनित गर्ने निर्वाचन मण्डलका संयोजक शर्माले जानकारी दिएका छन।

कार्यसमितिको समयअवधि तीन बर्षको हुुनेछ । क्लबका अध्यक्ष काँशिम मिया अंसारीको अध्यक्षतामा उक्त साधारणसभा सम्पन्न भएको हो ।